Töö kirjeldus

Seoses vajadusega luua juurde projektimeeskond vajame kvaliteedispetsilaisti, kelle ülesanneteks on:

*Kvaliteedikontrollide plaanimine ja plaanide rakendamise tagamine projektides
*Kvaliteedikontrollisüsteemi rakendamise jälgimine
*Projektdokumentatsiooni komplekteerimine spetsifikatsioonide alusel
*Ettevõttesiseste mittevastavuste igapäevane korrektne fikseerimine, tähtaegse käsitlemise jälgimine, aruandlus ja analüüs
*Kvaliteedikoolituste, juhendamiste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt kõrgharidus keevitustehnoloogia või metalli töötlemine.
Omad miinimum 3 aastast töökogemust keevituse ja/või kvaliteedikontrolli valdkonnas.
Valdad eesti ,inglise ja vene keelt kõnes ja kirjas kesktasemel.
Arvuti oskused: tekstitöötlus (MS Word), tabelarvutus ( MS Excel), esitlusprogrammid (MS PowerPoint), soovitavalt Navisoion (MS Dynamics) ja ACAD kasutamise oskus.
Omad tehnilisi teadmisi ja teadmisi metallitööstuse alal.
Omad analüüsioskusi, oled paindlik, täpne, koostöövõimeline, süsteemne ja kõrge stressitaluvusega.
Omad autojuhilube.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu.

Asukoht:  Tallinn
Töö tüüp:  täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:  20. juuni 2017
Kuulutus sisestati:  23. mai 2017

CV saata aadressil elve.lukas@eprofiil.ee