Töö kirjeldus

Projektipõhiste materjalide ja teenuste ostmine lähtuvalt ettevõtte plaanidest. Uute tarnijate leidmine, tarnijatelt laekuva info kogumine ja edastamine. Osalemine tarnijate hindamisel.Ostuprotsessi haldamine, ostudokumentide olemasolu tagamine.Reklamatsioonide koostamine, edastamine, lahendamine. Osalemine ostuplaanide koostamisel.

Nõudmised kandidaadile

Omad vähemalt keskharidust ja 2-3 aastast kogemust ostu -või hankealal.
Valdad eesti, inglise keelt nii kõnes kui kirjas ja ja vene keelt suhtlustasemel.
Valdad saksa keelt keskmisel tasemel.
Valdad Excel`it; Word`i, Outlook`i ja kasuks tuleb Microsoft NAV ja MS Project kasutamise oskus.
Oled avatud , rõõmsameelne ja hea pingetaluvusega.
Hindad meeskonnatööd ning suhtlemist inimestega.
Oled sihikindel, tulemustele orienteeritud.
Oled keskendumisvõimeline ja suudad tunnetada seoseid.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu.
Töökoht vastvalminud kontoris.

Asukoht:  Tallinn
Töö tüüp:  täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:  20. juuni 2017
Kuulutus sisestati:  23. mai 2017

CV saata aadressil elve.lukas@eprofiil.ee