Töö kirjeldus

Vajame seoses tootmise laiendamisega meeskonda lisaks ühte projektijuhti. Projektijuhi põhilisteks tööülesanneteks on juhtida projekte projektimeeskonna juhina. Peale tellimuse avamist kutsub kokku projektimeeskonna koostöös osakondade juhtidega, vastutab projekti õigeaegse valmimise eest ning plaanib, ohjab ja kontrollib projektimeeskonna tööd nii sisulisest, personaalsest, tähtajalisest kui ka eelarveslisest aspektist. Peab kliendiga pidevat sidet ning esitab vajalikud aruanded ning informatsiooni. Kliendiga suhtlemise keeleks on inglise keel nii kõnes, kui kirjas.

Nõudmised kandidaadile

Omad kesk- eri või kõrgharidust.
Omad eelnevat töökogemust projektide juhtimisel või masinaehituse tehnoloogia alal 2-3 aastat.
Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.
Valdad vene keelt suhtlustasandil.
Oled energiline, arenemisvõimeline, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud.
Oled suure pingetaluvusega ja suure organiseerimisvõimega.
Oled loogilise mõtlemisega ja oskad näha lõpptulemust.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu.

Asukoht:  Tallinn
Töö tüüp:  täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:  20. juuni 2017
Kuulutus sisestati:  23. mai 2017

CV saata aadressil elve.lukas@eprofiil.ee