Töö kirjeldus

Töö põhieesmärgiks on tootmistöötajate, troppijate ja kraanajuhtide töö organiseerimine. Materjalide ja pooltoodete logistika organiseerimine lao, tootmisüksuste ja töökohtade vahel.

Nõudmised kandidaadile

Omad tehnilist kesk- eri või kõrgharidust.
Omad logistika- ja tõstetööde juhtimise kogemust 3-5 aastat.
Omad inimeste juhtimise kogemust 2-3 aastat.
Valdad vene ja eesti keelt ning soovituslikult inglise keelt suhtlustasandil.
Valdad tõsteskeemide ja tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskust.
Tunned enamlevinud tõstevahendeid ( tropid, ketid, magnetid) , nende kasutamist ja kontrolli tingimusi.
Omad selget arusaama tootmislogistikast ja selle olulisusest.
Oled pro-aktiivne, hea suhtleja, sihikindel ja eesmärgile orienteeritud.
Soovitatav on stividori töökogemus.
Soovitatav on kahveltõstuki ja sildkraana juhtimise õiguse omamine.
Oled valmis töötama vahetustes.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu ja motiveeriv kompensatsioonipakett.

Asukoht:  Tallinn
Töö tüüp:  täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:  21. juuni 2017
Kuulutus sisestati:  23. mai 2017

CV saata aadressil elve.lukas@eprofiil.ee